FOTO: pie Krievijas vēstniecības pieprasa atbīvot sagūstīto Ukrainas piloti

0 komentāri

Ceturtdien, 30. jūlijā, pie Krievijas vēstniecības pulcējušies aptuveni 30 cilvēku, kuri pieprasa Krievijai atbrīvot sagūstīto Ukrainas piloti Nadeždu Savčenko.

Viņiem rokās ir Ukrainas, Latvijas, kā arī Polijas karogi. Aktīvisti rokās tur plakātus ar uzrakstiem latviešu, krievu, angļu un ukraiņu valodā. Uz plakātiem rakstīts Brīvību Nadjai Savčenko, Russia, free Nadja!, “Karš ar Ukrainu – kauns un netikums”. Piketētāji izmanto arī skaņu pastiprinošas ierīces, kurās atstāsta, kā Krievija sagūstīja Savčenko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas