FOTO! Neilgi pēc atklāšanas sācis drupt LNMM skurstenis!

1 komentārs

Neilgi pēc Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rekonstrukcijas ēku piemeklējušas kārtējās nedienas – proti, drūp tā skurstenis, novērojušas TV3 Ziņas.

Pirmdienas, 30. maija, rītā, kad LNMM apmeklētājiem bija slēgts, pie tā skursteņa rosījās strādnieki. Darba rokas bija nepieciešamas, jo bija sākusi brukt skursteņa kore.

Skaties foto!

Tāpat, kā novēroja TV3 Ziņas, pie LNMM aizvien nav salabots skeitbordista sasistais stikls.

Skeiteru sabojātā stikla labošana pie Nacionālā muzeja izmaksās 5000 eiro

Laukums pie atjaunotā Mākslas muzeja ir tā nopulēts, ka cilvēki krīt gar zemi

Foto – tā notika mākslas darbu atgriešanās renovētajā muzejā:

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ash
    0

    Ash

    Un ne tikai skurstenis. Pirms kāda mēneša parkā, tā saucamie "meistari" pa visu lietu, ar hermētiķi smērēja šuvi starp granīta plāksnēm un ūdens-novad-sistēmu skolas ielas pusē pie gājēju / riteņbraucēju pārejas. Nav jābūt būvinženierim lai zinātu, ka uz mitra granīta, pat ja mitrās smiltis noslauka ar birsti, nekāds hermētiķis neturēs, ja nav ievēroti pat elementāri, ražotāja instrukcijas, lietošanas noteikumi. Pa vasaru gan jau turēs, bet rudenī ieteiktu TV3 neaizmirst šo informāciju. Gan jau rudenī pa visu lietu, ar birsti slaukot slapjās smiltis ar sakritušajām lapām, "meistari" labos šuves no jauna. TV3 derētu uzjautāt atbilstošajiem cilvēkiem, cik "lietderīgi" ir šādi kvalitatīvi paveikti remontdarbi un cik šāda čakarēšanās izmaksā?

    30.05.2016 13:23

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas