FOTO: mediju pārstāvju vairāk nekā protestētāju piketā pie Krievijas un Vācijas vēstniecības

0 komentāri

Piketi pie Krievijas un Vācijas vēstniecības rīkoti, lai atgādinātu Vācijai un Krievijai par noziegumiem pret Latviju Otrā pasaules kara laikā.

TV3 Ziņas novēroja, ka piketā pie Krievijas vēstniecības, šķiet, ir vairāk likumsargu un mediju nekā pašu protestētāju. Gaisotne ir mierīga.  Pikets pie Vācijas vēstniecības ir tāds pats. Piketa dalībnieki tur rokās plakātus – “Latviešu leģiona izveide 1943. – starptautisko tiesību pārkāpums”, “Krievija 57422 Latvijas iedzīvotāju mobilizācija Sarkanajā armijā – nelikumīga”. Plakāti ir sarakstīti latviešu, angļu un vācu valodā.

Foto

Reportāžu par 16. marta notikumiem skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas