Foto: Liepājas Metalurga darbinieki izmisumā protestē Rīgā

0 komentāri

Šodien AS KVV Liepājas Metalurgs darbinieki piketēja pie Ministru kabineta ēkas. Uzņēmuma darbinieki vēlējās pievērst valdības uzmanību situācijai nozarē, kā arī akcentēt, cik būtiski ir saglabāt ražošanu nozarē. Piketā piedalījās vairāki desmiti cilvēku. Gaisotne piketā bija ļoti pesimistiska, cilvēki bija izmisuši – gatavi braukt strādāt uz ārzemēm.

Protestētāji turēja rokās plakātus ar uzrakstiem “Metalurgam būt!”, “Metalurgs ir = būs!”, “Metalurgam valdības atbalstu!”, “Gribam darbu Liepājā, nevis Īrijā!”, “Atdodiet mūsu pensijas!”, “Metalurgam valdības atbalstu!”, “Stop vienaldzībai!” u.c. Pie protestētājiem bija iznākusi ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas