FOTO: Lieldienu pasākumi pulcē iedzīvotāju pūļus visā Latvijā

0 komentāri

Līdz šim siltākā gada diena daudzas ģimenes šodien mudināja Lieldienas svinēt brīvā dabā. Lielākus vai mazākus pasākumus piedāvāja katrs Latvijas novads.

Viena no apmeklētākajām vietām bija Daugavas muzejs Doles salā. Ģimenes varēja piedalīties radošajās darbnīcas, kopā krāsot olas un tās ripināt.

Neiztrūka arī šūpošanās šūpolēs, jo tad saskaņā ar ticējumu vasarā nekodīšot odi. Laicīgajā pasaulē Lieldienas ir pavasara saulgrieži, ko svin par godu pavasara un saules atnākšanai. Šīsdienas labais laiks svinības brīvā dabā ļāva baudīt līdz pat vakaram.

Liela atsaucība bija arī citos brīvdabas pasākumos Latvijā – tūkstošiem cilvēku bija devušies gan uz Brīvdabas muzeju, gan uz Siguldu, kur šogad iespējams, uzstādīts šūpoļu rekords.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas