FOTO: Latvijas austrumu robežu skāruši pirmie labiekārtošanas darbi

0 komentāri

Lai samazinātu nelegālo imigrantu plūsmu pāri robežai, sākta tās vērienīga labiekārtošana. Koki un krūmi tiek izcirsti 12 metru platumā, tāpat arī nosusināti purvāji un ierīkota kontrolpēdu josla. Beidzot arī ir uzbūvēts pirmais žoga posms.

Šis žogs tiks būvēts gar trešo daļu austrumu robežas. Robežsargi norāda, ka tas atvieglos ikdienas darbu un palīdzēs daudz ātrāk reaģēt uz mēģinājumiem to apiet. Pēdējā laikā robežpārkāpēju kļuvis daudz vairāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Reportāžu no robežas skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas