FOTO: Latvija saņem automašīnas un ieročus no Norvēģijas

0 komentāri

Latvijas Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šodien, 20. martā, saņēmuši militārās automašīnas un ieročus no Norvēģijas, vēsta ieraksts NBS Twitter kontā.

Zemessardzes kaujas spēju stiprināšanai pērn novembrī valdībā apstiprināta prettanku ieroču, kravas automašīnu un bruņotu apvidus automašīnu iegāde no Norvēģijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zemessardzes vajadzībām tika iegādāti 800 prettanku ieroči Carl Gustav, 50 kravas automašīnas Scania un 50 viegli bruņotas Mercedes Benz apvidus automašīnas par četriem miljoniem eiro esošā aizsardzības budžeta ietvaros.

Šis nav vienīgais dāvinājums, ko Latvija pēdējos gados ir saņēmusi no Norvēģijas. 2014. gada septembrī Latvijas un Norvēģijas aizsardzības ministrs apmainījās ar dokumentiem par panākto vienošanos saistībā ar ekipējuma dāvinājumu aptuveni 650 000 latu vērtībā. To veidoja aptuveni 5000 ķiveru, 2000 bruņuvestu un 2000 uzkabju jeb cita veida vestes, kas ir nonākušas Zemessardzes rīcībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas