FOTO: Lasīšanas diena pulcē desmitiem lasītgribētāju

0 komentāri

Lasīšanas dienas zibakcijā Esplanādē pie Raiņa pieminekļa pulcējas vairāki desmiti lasītāju. Zibakcijā piedalās cilvēki vecuma amplitūdā no skolēniem līdz pensionāriem. Katram līdzi ir grāmata. Vairāki cilvēki lasa skaļi, bet citi grāmatas pārlapo pie sevis klusībā. Kāds vīrietis uz zibakciju ir ieradies ar e-lasīšanas ierīci.

Cilvēki lasa gan prozu, gan dzeju. Vairāki cilvēki izvēlējušies lasīt Raiņa darbus. Zibakcijā piedalās Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāns Andris Grīnfelds un apgāda Zvaigzne vadītāja Vija Kilbloka, kura lasa Romēna Puertolā grāmatu Neparastais ceļojums, kurā faķīrs iestrēga Ikea skapī.

Kā ziņots, atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, šodien plkst. 12.15 visā Latvijā norisinās Lasīšanas dienas zibakcija.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas