FOTO: laiki mainās, Semīrs paliek jeb seriāls Kobra pirms 15 gadiem un tagad

0 komentāri

Ņemot vērā, ka jau 20. jūlijā kanālā TV3 sāks rādīt seriālu Kobra, kas pie skatītājiem atgriežas ar jauno – deviņpadsmito – sezonu, portāls Skaties.lv piedāvā īpašu fotogaleriju, kurā var aplūkot, kā tad izskatījās asa sižeta grāvējseriāla Kobra pašas pirmās sezonas.

Semīra kopdzīve ar bijušo kolēģi Andreu ir izjukusi, abi šķiras un nespēj vienoties ne par kopīgā īpašuma pārdošanu, ne bērnu pieskatīšanu, lai gan kopā ir gandrīz no pirmās sezonas. Toms Krānihs, Jans Rihters, kā arī Bens Jēgers, kurš kopā ar seriāla galveno varoni atgriezīsies uz Vācijas autobāņiem, lai cīnītos pret zagļiem, slepkavām un izspiedējiem. Tie ir vīri no Kobras 11! Visus šos varoņus, kā arī dažus lielākos seriāla sprādzienus, avārijas un daudz ko citu varat apskatīt turpmāk redzamajā galerijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas