FOTO: Kr. Barona iela gatavojas lielajām pārmaiņām

3 komentāri

Patlaban pilnā sparā rit bruģa maiņas un citi rekonstrukcijas darbi vienā no galvaspilsētas galvenajām artērijām – Kr. Barona ielā. Darbus solīts pabeigt līdz gada beigām.

Rīgas domes ieceres ir ambiciozas – Barona ielu pārveidot, lai tā kļūtu pievilcīga tirgotājiem, kafejnīcu īpašniekiem, māmiņām ar bērniem, velobraucējiem, invalīdiem un tūristiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāri palikušais bruģis tiks iestrādāts tajās vietās, kur šobrīd ir asfalta segums, skaidro pašvaldības pārstāve.

Kr. Barona ielas rekonstrukcijas darbus plānots pabeigt līdz šā gada beigām, un kopējās darbu izmaksas ir 2,6 miljoni eiro.

Uzziņai!

Kr. Barona iela izbūvēta 1858. gadā. Pašreizējo nosaukumu tā ieguva 1923. gadā, un ielas lielāko daļu klāj bruģis. Kr. Barona iela ir viena no dzīvīgākajām galvaspilsētas ielām, kur ir arī tramvaju satiksme. Ielas garums – vairāk nekā trīs tūkstoši metru.

Foto: Kr. Barona iela pārmaiņu gaidās

3 komentāri

TOP komentāri

 • vilnz
  0

  vilnz

  kāds sakars rekonstruētajai Barona ielai būs ar gājēju un ta vēl to kafejnīcu vai tirgotāju situācijas uzlabošanu? Viņi visi paliks turpat kur šobrīd - uz tās pašas ietves, vienīgā atšķirība - rekomendējamā veloceļa platumā ielikts savādāks bruģis un tiks samazināts ātrums. Pie kam, šo veloceļam paredzēto bruģi vajadzēja likt arī brauktuves turpinājumā līdz sliedēm, nevis atstāt to piekari lauzošo un troksni radošo veco akmens bruģi.

  26.10.2015 13:14

 • Rigaaa
  0

  Rigaaa

  Trubas nomainījāt?

  25.10.2015 17:31

 • ...
  0

  ...

  kaa naak ziema taa saakas raksanas liksanas darbi :))))

  25.10.2015 11:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas