FOTO: ieskaties tur, kur jau sen vēlējies! Kā top TV3 Ziņas!

1 komentārs

Tieši pirms desmit gadiem, 26. septembrī, klajā nāca pirmais TV3 Ziņu izlaidums. Par godu šai apaļajai jubilejai portāls Skaties.lv piedāvā tev, lasītāj, ielūkoties tur, kur visiem nav ļauts – TV3 Ziņu tapšanas aizkulisēs!

TV3 Ziņu producents Alvils Vīksne:

Kad pirms desmit gadiem sākām darbu kā pilnvērtīgs ziņu dienests, mūsu mērķis bija – piecu gadu laikā piesaistīt līdzīgu skatītāju skaitu, kāds ir LNT Ziņām. Panorāmas reitingi likās neaizsniedzams sapnis. Taču jau trīs gadu laikā mēs kļuvām par skatītāko ziņu dienestu Latvijā un tādi esam joprojām.

“Šo desmit gadu laikā ir modernizējusies tehnika, palielinājušās iespējas. Ir mainījušies žurnālisti, taču uzdevums palicis tas pats – dot skatītājiem pēc iespējas vairāk informācijas,” stāsta A. Vīksne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties foto no TV3 Ziņu “biroja” un studijas!

Šo gadu laikā ziņas ēterā bijušas apmēram 1700 stundas jeb 69 diennaktis. Pēdējos septiņus gadus TV3 Ziņas ir skatītākais ziņu raidījums Latvijā.

Ziņās stādā astoņi korespondenti (vienā darbadienā – seši), četri moderatori (vienā darbadienā – divi), kā arī divi laika ziņu moderatori.

Ziņu darbību nodrošina arī četri operatori, trīs montāžas inženieri, divi moderatori, producents, ētera režisors un vēl daži darbinieki. TV3 Ziņas ir skaitliski mazākais ziņu dienests Latvijā!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Oi
    0

    Oi

    Ja noņemtu zilo krāsu kas ir augšā un lejā un nomainītu uz sarkanu krāsu tad būtu skaisti un forši!

    26.09.2015 14:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas