FOTO: desmitiem pāru Jēkabpilī centušies uzstādīt jaunu Ginesa rekordu

0 komentāri

Lidojumā gaisa balonos, salaulājot 50 pārus, Jēkabpilī šodien bija iecerēts sasniegt jaunu pasaules Ginesa rekordu.

Līdz ar laulībām gaisa balonā noslēgsies arī ziemas gaisa balonu festivāls Love Cup 2016, kas norisinājās no 11. februāra.

Laulājoties lidojuma laikā gaisa balonā, 50 pāri centīsies sasniegt pasaules Ginesa rekordu “Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits”.

Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu Largest airborne wedding oficiāli reģistrēts pasaules Ginesa rekorda organizācijā.

Atbilstoši Civilās aviācijas aģentūras (CAA) izsniegtajai atļaujai arī šodien dažādo izmēru gaisa baloni debesīs lidos virs Jēkabpils un tai līdzās esošās Krustpils, kā arī Salas un Viesītes novada.

Tādējādi būs gādāts, lai gaisa balonus debesīs var redzēt iespējami daudz vietējo iedzīvotāju maksimāli plašā diapazonā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas