FOTO: Briseles teroraktu iespaidā masu pulcēšanās vietās Rīgā pastiprināti drošības pasākumi

0 komentāri

Reaģējot uz teroraktiem Briselē, jau no vakardienas pastiprināti drošības pasākumi arī Latvijā. Papildu policisti norīkoti patrulēšanai masu pulcēšanās vietās, tostarp lidostā. Šajos pasākumos tiks iesaistīti arī kinologi. Līdz šim nekādi incidenti šajos objektos nav novēroti. Patruļu galvenais mērķis ir vairot iedzīvotāju drošības sajūtu.

TV3 Ziņas novēroja, ka papildu policijas patruļas gan ir grūti pamanāmas. Tāpat arī aptaujātie cilvēki stāstīja, kā jūtas diezgan droši un nebaidās ceļot. Likumsargi akcentē, ka pastiprinātajiem drošības pasākumiem nav saistības ar terorisma draudu līmeņa palielināšanos Latvijā – mūsu valstī tas joprojām saglabājas zems.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas