FOTO: biškopis šaurā Čiekurkalna pagalmā noliek 11 bišu stropus

0 komentāri

Degpunktā komanda saņēmusi palīgā saucienu no Čiekurkalna. Tur kādas mājas pagalmā nekaunīgs biškopis novietojis 11 stropus ar bitēm, padarot vairāku kvartālu iedzīvotājus par viena medus biznesmeņa ķīlniekiem. 

Bija parasts darbadienas rīts, kad šīs mājas pagalmā iebrauca busiņš un otrā stāva dzīvokļa saimnieks no tā izkrāva 11 stropus ar bitēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaimiņi stāsta, ka bišu īpašnieks rīkojies pret pārējo iedzīvotāju gribu. Arī policistus bišu saimnieks nav klausījis, un bites palikušas nelielajā dārzā. Turpat aiz žoga dzīvo ģimene ar diviem bērniem, arī viņi Degpunktā komandai neslēpa sašutumu par notikušo un solīja vērsties pie juristiem. Vēl jo vairāk tāpēc, ka vienam mazulim ir nopietna alerģija pēc bišu dzēlieniem.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas