FOTO: bēgļi no patvēruma meklētāju centra Mucinieki piedalās draudzes rīkotā mielastā

1 komentārs

Sestdien, 26. decembrī, otrajos Ziemassvētkos, Rīgas Lutera draudzes rīkotajā svētku mielastā piedalījās vairāki desmiti patvēruma meklētāju  no izmitināšanas centra Mucenieki.

Draudzes mācītājs Linards Rozentāls akcentēja, ka pasākums tiek rīkots, lai mazinātu atšķirību starp konfesijām un iepriecinātu cilvēkus kuri ir ļoti grūtā un neierastā situācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šīs ir pateicības pusdienas. Šādu pasākumu rīkojam ceturto gadu. Iepriekš tas bija veltīts galvenokārt trūcīgiem cilvēkiem, bet šogad, ņemot vērā bēgļu tēmas aktualitāti, nolēmām, ka labākie viesi šajā pasākumā būs patvēruma meklētāji. Esam pārliecināti, ka pēc iespējas jācenšas mazināt atšķirības starp konfesijām, izceļot cilvēcības, labestības un līdzjūtības faktoru,” sacīja mācītājs.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

 • Linda
  0

  Linda

  Vardi cilveciba,labestiba.... vinu tumsajam,launajam,saindetajam sirdim ir tuksa skana!
  Pilnigi bezjedzigs pasakums.Bet laikam jau pajoliniem welcometajiem tika kads naivs priecins.:))

  28.12.2015 18:32

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas