FOTO: Alises ūdenstornis gaida jaunos saimniekus

0 komentāri

Āgenskalna ūdenstornis, saukts arī par Alises ūdenstorni, patlaban stāv tukšs un pamests, ja vien izsolē tam netiks atrasts jauns saimnieks.

Ūdenstorni, kurā līdz 2010. gadam atradās neatkarīgās mūzikas ierakstu studija un mēģinājumu telpas, tagad tiek plānots izsolīt ar 157 tūkstošu eiro sākumcenu. Izsole notiks 30. aprīlī, un to rīkos SIA Rīgas ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā novēroja LNT Ziņas, patlaban ūdenstorņa logi ir noputējuši, sienu krāsa pamatīgi nolupusi, un uz tām saglabājušies vēl padomju laika uzraksti un dekorācijas.

Līdz 2010. gadam ūdenstorni Āgenskalnā apdzīvoja tādas neatkarīgās mūzikas grupas kā Baložu Pilni Pagalmi, Atdod Zapti, Ir Bijuši Mati un Izbijuši, Mazie Smirdīgie Kociņi un citas.

Skaties foto, kā patlaban izskatās Alises ūdenstornī!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas