FOTO: Ādažos ASV karavīri trenējas ar Abrams tankiem un Bradley bruņumašīnām

0 komentāri

No 30. aprīļa līdz 7. maijam Ādažu poligonā norisinās sertifikācijas vingrinājums, kurā piedalās vairāk nekā 70 karavīru no ASV 3. kājnieku divīzijas ar tankiem Abrams un bruņumašīnām Bradley.

Vingrinājuma uzdevums ir izvērtēt apkalpes spēju sašaut stacionārus un kustīgus mērķus gan no aizsardzības, gan uzbrukuma pozīcijām, izmantojot tankā vai bruņumašīnā esošās ieroču sistēmas.

Skaties foto!

Nākamā ASV karavīru rotācija – vairāk nekā 140 karavīru no 3. kājnieku divīzijas Raider 1. bruņotās brigādes kaujas grupas 7. kājnieku pulka Cottonbalers 2. bataljona – ieradās Ādažu bāzē marta beigās, lai turpmākos trīs mēnešus trenētos kopā ar Nacionālo bruņoto spēku karavīriem.

9. martā Rīgas ostā kuģis Liberty Promise atveda uz Latviju 3. kājnieku divīzijas 1. bruņotās brigādes kaujas grupas militāro tehniku – sešus tankus M1A2 Abrams un bruņumašīnas M2A3 Bradley, ar kuriem ASV karavīri piedalīsies treniņos un mācībās, tostarp starptautiskajās mācībās Saber Strike 2015, kas norisināsies Baltijas valstīs jūnijā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas