FOTO: 16. marts no 2005. gada līdz šodienai! Kas ir mainījies?

0 komentāri

Latviešu leģionāru piemiņas diena – 16. marts. Ik gadu pasākumiem šajā dienā tiek pievērsta liela Latvijas un ārvalstu mediju uzmanība.

Ierasts, ka 16. martā iedzīvotāji dodas pie Brīvības pieminekļa, lai godinātu tos, kuri Otrā pasaules kara laikā Latviešu leģiona rindās cīnījās pret Padomju Savienību, cenšoties nepieļaut Baigā gada atkārtošanos.

Rīgā leģionāru piemiņas pasākumi ik gadu parasti sākas ar dievkalpojumu baznīcā un gājienu līdz Brīvības piemineklim, kuru organizē Daugavas Vanagi un kurā piedalās vairāki tūkstoši dalībnieku.

Pie Brīvības pieminekļa un Rīgas centrā policija šajā dienā parasti strādā pastiprinātā režīmā, tāpat piemineklis ir norobežots.

Foto no 2005. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2006. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2007. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2008. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2009. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2010. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2011. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2012. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2013. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2014. gada 16. marta pasākumiem

Foto no 2015. gada 16. marta pasākumiem

Foto no šī gada piemiņas pasākumiem

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas