FOTO: 100 Kučinska premjerēšanas dienas 100 bildēs

0 komentāri
FOTO: 100 Kučinska premjerēšanas dienas 100 bildēs

Piektdien, 20. maijā, premjers Māris Kučinskis aizvadīs simto dienu šajā amatā. Sēžoties valdības vadītāja krēslā, viņš solīja, ka ministri nevarēs gulēt mierīgi, un tagad var secināt, ka arī viņam šis laiks aizritējis visai saspringtā gaisotnē. Vismaz viņš pats atzīst, ka šķitis, ka premjera darbs būs vieglāks.

Kučinskis ir pirmais premjers, ko virzījis Valsts prezidents Raimonds Vējonis, un viņš amatā stājās 11. februārī, nomainot Laimdotu Straujumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmās simts dienas gan ir pamats minēt tikai attiecībā uz daļu viņa valdības – vairāk nekā puse jeb astoņi no 13 ministriem darbu sāka jau Straujumas laikā. Tāpēc ne velti Kučinska valdības apstiprināšanas dienā viens no biežāk dzirdētajiem teicieniem bija tie paši vēži citā kulītē”.

Kā var secināt no sabiedriskās domas aptaujām, lielai daļai sabiedrības ar šo laiku bijis par maz, lai saprastu, ko viņi domā par Kučinska darbību. 40% atzīst, ka nezina, kā vērtē premjera darbību. Nedaudz vairāk jeb 41% premjera darbu vērtē pozitīvi vai drīzāk pozitīvi, bet 19% procenti – negatīvi vai drīzāk negatīvi.

Tikmēr gana skaidri savu viedokli paudušas vairākas nozaru organizācijas. Pirmajās simt dienās Kučinskis piedzīvojis mediķu aicinājumu Saeimai vērtēt viņa atbilstību amatam, un arī ģimenes ārsti plāno piketu pie valdības ēkas. Skaļu kritiku šajā laikā izpelnījušies vairāki valdības ministri.

Pats Kučinskis savukārt teicis, ka ministrus vērtēs pēc darbiem. Pirmā atskaitīšanās gaidāma rudenī, jo līdz 1. septembrim ministrijām jāziņo par sasniegto valdības rīcības plāna īstenošanā.

Foto: 100 Kučinska premjerēšanas dienas 100 bildēs

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas