Fitnesa klubs pieprasa samaksu no klientiem, kuri sporta zāli neapmeklē

5 komentāri

Lai uzturētu sevi labā formā, daudzi izvēlas apmeklēt sporta zāles. TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no vīrieša, kurš saskāries ar nepatīkamu pieredzi fitnesa klubā My Fitness.

Vīrietis iegādājies mēneša abonementu, bet pēc piecām sporta zāles apmeklēšanas reizēm sapratis, ka vēlas apmeklēt citu fitnesa centru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pēc tam man atnāca rēķins, ka man ir jāmaksā. Protams, es to ignorēju, jo, kāpēc man būtu jāmaksā par pakalpojumu, ko neizmantoju,” stāsta Kristaps.

Fitnesa kluba My Fitness mājaslapā rakstīts, ka mēneša abonements maksā 39 eiro, bet izrādās, ka, pērkot šo abonementu, tiek slēgts beztermiņa līgums. Tas nozīmē, ka klientam tiek izrakstīts rēķins arī tad, ja sporta zāle netiek apmeklēta.

”Man atnāca īsziņa – ja es nesamaksāšu, būs darīšana ar parādu piedzinējiem,” stāsta Kristaps.

Madara Dumbre, My Fitness klientu menedžere

Sporta kluba abonēšana, līdzīgi kā citi sabiedriskie pakalpojumi (interneta un televīzijas pieslēgums, telekomunikāciju pakalpojumi), nav atkarīga no pakalpojuma izmantošanas intensitātes vai apjoma. Tas nozīmē, ka arī gadījumā, ja pakalpojums netiek izmantots, par abonēšanas periodu ir jāmaksā.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) informē, ka pagaidām tie, kuriem draudēts ar parādu piedzinēju iestādēm, var nesatraukties. Jo šāda veida parādu piedziņa ir iesaldēta, līdz noskaidrosies, vai šāds piedāvājums ir taisnīgs.

Skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

5 komentāri

TOP komentāri

 • Protams
  +1

  Protams

  Es nesaistos ne ar vienu klubu-tie ir blēži.

  20.11.2015 03:29

 • Demokrāts
  0

  Demokrāts

  Droši vien līdz galam kautkas kārtībā nav - VIASAT starp citu ir labs piemērs līdzīgai negodīgai komercpraksei

  30.11.2015 22:46

 • Edgars Baumanis
  0

  Edgars Baumanis

  Tātad,visi tie,kuri domā,ka ir apkrāti-Jūs esat paši vainīgi,muļķi,vienu vārdu sakot! Viss līgumā ir atrunāts-ar melnu uz balta uzrakstīts! Kurš idiots paraksta līgumu to neizlasot? Nevajaga nolikt citus savas muļķības dēļ!
  Līgums ir beztermiņa ar automātisko mēneša maksu-tātad ej vai neej-maksā! Lai nebūtu jāmaksā,ir jālauž līgums,kamēr tas nav izdarīts,maksāsiet! Jums taču ir smadzenes,acis,mute un ausis! Pirms dariet un bļaujiet,sākumā domājiet,savādāk Jūs nostādat sevi par muļķi visas valsts priekšā,izbļaustot savu neizdarību! Es eju uz My Fitness un nesūdzos,viss kārtībā!

  22.11.2015 19:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas