Finanšu ministre aicinās Pētersoni palikt valsts pārvaldē, piemēram, padomnieces statusā

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone no amata atkāpusies, jo nesaskata perspektīvu uzlabot situāciju valsts pārvaldē.

Par to viņa otrdien, 30. maijā, informēja īpaši sasauktā brīfingā un akcentēja, ka atlūguma iesniegšana neesot saistīta ar draudiem vai psiholoģisko spiedienu. VID ģenerāldirektore skaidroja, ka patlaban valsts pārvaldē neesot komandas ar kopīgu mērķi un viņa neredzot veidu, kā iekustināt visu valsts pārvaldi tādam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daudzas lietas valsts pārvaldē esot bezjēdzīgas, no kurām daudzas neesot iespējams mainīt. Notiekot tikai plānošana un dažādu dokumentu kaudžu rakstīšana, nevis reālas reformas. Vairākus gadus bijuši arī solījumi par atalgojuma reformām un pārmaiņām valsts pārvaldē, tomēr tie nav realizēti. Tādējādi nevar prasīt, ka cilvēki ar augstāko izglītību atbildīgi, laipni strādās, pretī saņemot minimālo vai nedaudz lielāku atalgojumu nekā minimālais, norādīja Pētersone.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola pieņems Pētersones atlūgumu, bet aicinās viņu palikt valsts pārvaldē.

Pēc atkāpšanās no amata Pētersonei VID vadītājas pienākumi būs jāpilda mēnesi, savukārt Reizniece-Ozola apņēmusies šajā laikā izsludināt konkursu uz VID vadītāja amatu.

Video

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas