Filmu nozarei nākamgad plānoti papildu vairāk nekā 3 miljoni eiro

0 komentāri

Kultūras nozare iekļauj daudz dažādu jomu, kas stiepjas no filmu ražošanas, teātriem, masu medijiem un nekustamajiem īpašumiem, piemēram, muzeji. Nākamā gada budžeta projektā Kultūras ministrijai iezīmēti nedaudz virs 130 miljoniem eiro.

Jau ziņots, ka par prioritārām nākamajā gadā pasludināta aizsardzības, veselības, izglītības un iekšējā drošība, kur paredzēts būtisks finansējuma pieaugums. Taču arī kultūra nākamgad varētu saņemt par 2% vairāk nekā šogad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pieaugums saistīts ar to, ka nākamgad darbu būs atsācis nesen rekonstruētais Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, tā aprīkošanai iedalīti teju 900 tūkstoši eiro, nepilni 300 tūkstoši būs vajadzīgi, lai segtu zemes nomas maksu, kas Rīgas domes kasē būs jāpārskaita Latvijas Nacionālajai operai un baletam, un 150 tūkstošus plānots tērēt informatīvajai telpai.

Vairāk skaties LNT Ziņu sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas