Festivāls Baltijas pērle tomēr varētu turpināties; tam negaidīti atrod 25 000 eiro

0 komentāri

Kaut arī starptautiskā kinoaktieru festivāla Baltijas pērle rīkotāji rudenī izplatīja paziņojumu, ka 2014.gads būs pēdējais festivāla norises gads, Valsts kultūrkapitāla fonds festivāla rīkošanai nākamajā gadā piešķīris 25 000 eiro.

Kā liecina VKKF mājaslapā publicētā informācija, nauda piešķirta VKKF un Latvijas Valsts mežu finansētajā mērķprogrammā Valstiski nozīmīgi kultūras pasākumi. Finansējuma pieprasītājs ir SIA festivāls Baltijas pērle, bet atbildīgā persona – Marina Ļipčenko, kas ir minētā festivāla ģenerāldirektore.

Lūgta komentēt, kas, pretēji iepriekš paustajai nostājai, festivāla rīkotājus tomēr pamudinājis pieprasīt finansējumu, Ļipčenko, aizbildinoties ar aizņemtību, norādīja: “Pagaidām neko nevaram pateikt, tie visi ir projekti.”

Kopā mērķprogrammā Valstiski nozīmīgi kultūras pasākumi 2015.gadam sadalīti 1 318 500 eiro, no kuriem VKKF finansējums ir 959 117 eiro, bet Latvijas Valsts mežu finansējums – 359 383 eiro. Kopā atbalstīti 62 projekti.

Finansējuma saņēmējiem līgums ar VKKF jānoslēdz no 5.janvāra līdz 6.februārim.

Kā ziņots, septembrī festivāla Baltijas pērle rīkotāji, atturoties no konkrētu iemeslu nosaukšanas, medijiem izplatīja paziņojumu, kurā bija sacīts: “Festivāls, kas sākās 1993.gadā, noslēgsies 2014.gada 21.septembrī.”

Toties 2013.gadā festivāls nenotika finansējuma trūkuma dēļ.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas