Festivāla Positivus pirmā diena aizvadīta bez būtiskiem incidentiem

0 komentāri

Festivāla Positivus pirmā diena aizvadīta mierīgi un bez būtiskiem incidentiem,  apliecināja Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis. Festivālā drošības pasākumos iesaistīti ne tikai uzņēmuma Art-ekspo apsargi, bet arī apmēram 40 policisti.

Ņemot vērā, ka festivāls ir populārs arī ārzemnieku vidū un to labprāt apmeklē Igaunijas mūzikas mīļotāji, Valsts policija kārtību uzrauga kopā ar četriem kaimiņvalsts policijas darbiniekiem.

Kā ziņots, lai kontrolētu aizliegtu vielu apriti, policija piesaistījusi kinologu ar suni.

Policija visu festivāla laiku ir pieejama pie Salacgrīvas vidusskolas, kur atrodas likumsargu štābs. Tajā arī var nodot un saņemt atrastās mantas.

Festivāla “Positivus” laikā līdz 19.jūlijam uz Tallinas šosejas noņemta lielākā daļa remontdarbu dēļ noteiktie satiksmes ierobežojumu, bet saglabāti ātruma ierobežojumi, kurus autovadītāji tiek aicināti ievērot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas