Februāra izskaņā saglabāsies silts laiks, nokrišņu būs maz

0 komentāri

Šodien Latvijā būtiski nokrišņi netiek novēroti un atsevišķos rajonos starp mākoņiem ir redzama arī saule, tomēr jau naktī no rietumiem valstij pietuvosies ar ciklonu virs Ziemeļjūras saistīta atmosfēras fronte, kas visā valstī rītdien nesīs lielākoties mākoņainu laiku un nelielus nokrišņus. Gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā būs +1 līdz +6 grādu robežās.

Darba nedēļas gaitā ciklonu ietekme uz laika apstākļiem Latvijā mazināties un laiku lielākoties noteiks ar plašu anticiklonu virs Krievijas saistīts augsta spiediena atzars. Nokrišņu daudzums būs neliels, tomēr atsevišķās dienās tie ir iespējami – galvenokārt lietus un slapjš sniegs. Vējš pierims līdz lēnam un pārsvarā pūtīs no dienvidu puses.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gaisa temperatūra visu nedēļu būs februāra izskaņai neraksturīgi augsta. Naktīs tā lielākoties būs ap 0 grādiem, vien, debesīm skaidrojoties, austrumos iespējams neliels sals līdz -3 grādiem. Dienās gaiss iesils līdz +6 grādiem, bet vietām, uzspīdot saulei, pat līdz +7 grādiem un vairāk.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā