Evakuācija Rīgas lidostā: Spridzeklis nav atrasts

1 komentārs

Pēc draudu zvana saņemšanas starptautiskajā lidostā Rīga pirmdienas rītā tika veikta pārbaude, taču sprādzienbīstams priekšmets netika atrasts, apstiprināja Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava. Lidostas darbs tagad ir atjaunots.

Valsts policijā sākts kriminālprocess un tiek meklēts zvanītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat arī Drošības policijā par notikušo ir sākta pārbaude, taču plašākus komentārus šīs iestādes pārstāvji atturējās sniegt.

Jau ziņojām, ka pirmdien sprādziena draudu dēļ pirmo reizi lidostas Rīga vēsturē tika veikta pilnīga evakuācija. Tas notika sprādziena draudu dēļ.

Ap plkst. 7.00 tika saņemts zvans par iespējamiem sprādziena draudiem lidostā, tika pieņemts lēmums veikt pilnīgu lidostas evakuāciju.

Nenotika nedz izlidojošie, nedz ielidojošie reisi, kamēr atbildīgie dienesti pārbaudīja, vai tiešām draudi pastāv.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jana
    0

    Jana

    Ja jau nenotika neviens izlidojošais reiss, kapēc tad airbaltic reiss uz warshavu aizlidoja bez pasažieriem plkst 8:15??

    27.04.2015 10:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas