Ētikas komisija vērtēs Seržanta izteikumus, kas vērsti pret ebrejiem

2 komentāri

Saeimas Mandātu un ētikas komisija šodien vērtēs Nacionālās drošības komisijas deputāta Kārļa Seržanta lietu. Viņam tiek pārmesti neētiski izteikumi, kas vērsti pret ebrejiem.

Deputātam Kārlim Seržantam nepatikšanas sagādājis viņa teiktais Latvijas Radio 4 intervijā, kurā, apspriežot Krimināllikuma grozījumus, parlamentārietis runāja par “gudriem ebrejiem”, kuri darbojoties pret Latvijas interesēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saeimas opozīcija iepriekš rosinājusi atcelt Seržantu no amata Nacionālajā drošības komisijā, taču šis mēģinājums piedzīvojis neveiksmi.

2 komentāri

TOP komentāri

  • gita
    0

    gita

    Katrai valstij gudrs ebrejs būtu tikai ieguvums....

    20.04.2016 10:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas