Esmu gatavs pieņemt nepopulārus lēmumus un virzīt viņus valdībā, paziņo Vējonis

0 komentāri
Esmu gatavs pieņemt nepopulārus lēmumus un virzīt viņus valdībā, paziņo Vējonis
FOTO: LETA

”Kad stāšos Valsts prezidenta amatā, galvenā prioritāte būs drošība. No dažādiem aspektiem. NATO klātbūtnes pastiprināšana un neapšaubāmi, mūsu robežas stiprināšana. Strādāšu, lai mazinātu sociālo nevienlīdzību, reģionālo nevienlīdzību. Esmu ieinteresēts, lai visas politiskās partijas strādātu kopā,” pēc ievēlēšanas prezidenta amatā paziņoja Vējonis.

”Esmu gatavs pieņemt nepopulārus lēmumus un virzīt viņus valdībā. Mums ir problēmas izglītības un veselības jomā, ne vienmēr politiķi ir gatavi pieņemt nepopulārus lēmumus,” piebilda Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš akcentēja, ka arī labi apmaksātas darbavietas ir viņa mērķis. “Mēs vēlamies radīt tādu uzņēmējdarbības vidi Latvijā, kas stimulētu labi apmaksātu darbavietu rašanos, apturot iedzīvotāju aizbraukšanu no Latvijas. Plānoju strādāt šajos trijos galvenajos režīmos, mazinot nevienlīdzību,” klāstīja jaunievēlētais prezidents.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka visām politiskajām partijām jāstrādā kopā, lai panāktu turpmāku Latvijas valsts attīstību. “Ir jāveido konsultatīvās padomes. Es esmu gatavs pieņemt arī nepopulārus lēmumus, virzot tos valdībā, jo mums ir sasāpējušas problēmas izglītības un veselības jomās. Ne vienmēr politiķi ir gatavi uzņemties atbildību. Es esmu gatavs šos jautājumus virzīt, savādāk mēs nonāksim pie situācijas, ka kaut kādā brīdī konkrēto situāciju nebūs iespējams vērst par labu,” pauda Vējonis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas