Esi uzmanīgs! Vakar Latvijas ūdenstilpēs noslīkuši divi jauni vīrieši

0 komentāri

Daudziem Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir atvaļinājums, un vismaz tikpat daudziem priekšā divas saulainas brīvdienas. Neapšaubāmi šādā laikā ir vērts atveldzēties ūdenī, taču tas jādara tā, lai izklaide nepārvērstos par traģēdiju. Vakar pirmajā sutīgajā dienā Latvijas ūdenstilpēs noslīkuši divi cilvēki.

Ozolniekos Iecavas upē noslīcis 30 gadus vecs vīrietis. Glābēji viņu no ūdens izvilkuši pēc tam, kad mediķus saukt palīgā jau bija par vēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt Jūrmalā, Jaunķemeros, slīcis 30 gadus vecs atpūtnieks. Piecas glābēju laivas un krasta apsardze viņa ķermeni meklēja aptuveni stundu. Vietējiem ir aizdomas, ka viņš bijis tūrists, un droši vien nezinājis, ka uz piepūšamā matrača iepeldēt dziļi jūrā ir bīstami, turklāt ūdens ir ļoti auksts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas