EP nolemj vēl par 7 gadiem pagarināt vēža izraisītāja izmantošanu lauksaimniecībā

1 komentārs

Vēl turpmākos septiņus gadus Eiropā graudaugu un kukurūzas laukus drīkstēs apstrādāt ar populāro nezāļu iznīcinātāju glifosātu.

Tā šodien lēmis Eiropas Parlaments (EP), izvēloties kompromisu starp Komisijas priekšlikumu atļauju pagarināt uz 15 gadiem un dabas draugu centieniem to aizliegt pavisam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Strīdi par šo herbicīdu izcēlās pēc tam, kad pagājušajā gadā ar satraucošiem paziņojumiem nāca klajā Pasaules Veselības organizācija (PVO) – populārais kaitēkļu iznīcinātājs tomēr neesot tik nekaitīgs, kā līdz šim ticis uzskatīts. Tas ierindots starp vēža izraisītājiem.

Opozīcijā palikušie parlamenta deputāti šodien pauda nožēlu, ka cīņā par tīru vidi un veselīgu uzturu uzvarējis tomēr ietekmīgais pesticīdu ražotāju lobijs.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Agyy
    0

    Agyy

    Ka tik nauda ripo cilveku veseliba te ir pedeja vieta.Nozelojami tas ir.

    13.04.2016 20:19

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas