Elektroapgāde joprojām traucēta vairāk nekā 1000 Latvijas mājsaimniecību

0 komentāri

Pagājušās nakts vētra sagādājusi daudz darba elektromontieriem. Šorīt bez strāvas bija kopumā 14 000 Sadales tīklu klientu.

Vēja lauzti koki uz elektrības vadiem krituši visā Latvijā, tomēr vislielākie postījumi nodarīti Ziemeļvidzemē. Šīs dienas laikā teju visus bojājumus izdevies novērst, bet vēl vairāk nekā 1000 mājsaimniecību joprojām nav elektrības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naktī uz sestdienu vētra bez elektrības atstāja 4000 sadales tīklu klientu, savukārt pagājušās nakts brāzmas elektroapgādes traucējumus izraisīja 14000 mājsaimniecību.

 

Visvairāk elektrības pārrāvumu bijis Vidzemē un Latgalē, tostarp Strenču, Mazsalacas, Olaines, Ilūkstes, Rēzeknes, Daugavpils un Krāslavas novados. Daudzviet koki uzkrituši tieši virsū elektrības stabiem, kuru nomaiņa radīja papildus kavēšanos elektrības piegādes atjaunošanā.

Uzņēmumā Sadales tīkls jau piektdien tika izsludināta operatīvā gatavība masveida vētras seku bojājumu novēršanai. Elektrolīniju remontos iesaistīta skopumā 170 brigādes.

Sadales tīkli informē, ka šobrīd lielākā daļa elektrības līniju bojājumi ir novērsti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas