Ekspremjeri piedāvā savu plānu, kā mazināt sankciju ietekmi

0 komentāri

Lai piedāvātu savu redzējumu saistībā ar Krievijas noteikto pārtikas produktu embargo, vairāki bijušie valdību vadītāji šodien izteikuši vēlmi tikties ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu.

Ar premjeri vēlas tikties Valdis Birkavs, Ivars Godmanis, Aigars Kalvītis, Vilis Krištopans un Māris Gailis. Bijušie premjeri ir izstrādājuši stratēģisko pasākumu kopumu, kā mazināt Krievijas noteikto sankciju ietekmi uz Latvijas ekonomiku. Tikšanās laikā ekspremjeri piedāvās L. Straujumas vadītajai valdībai izvērtēt vairākus iespējamās rīcības modeļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ministru prezidente tikšanos plāno nākamnedēļ. Visticamāk, piedāvātais plāns tiks balstīs uz 1998. gada krīzes pārvarēšanas pasākumu kopumu, taču patlaban plānotie pasākumi vairāk balstās uz Valda Dombrovska laikā īstenoto plānu, norādīja L. Straujuma.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas