Skudra pesimistisks par aviokatastrofas Ukrainā starptautisko izmeklēšanu

0 komentāri

Starptautiskajā izmeklēšanā par pasažieru lidmašīnas ”Malaysia Airlines” katastrofu neko būtisku noskaidrot nevarēs, jo melnajās kastēs nebūs informācijas par katastrofas cēloņiem, pesimistisks ir politiskās komunikācijas eksperts, Latvijas Universitātes profesors Ojārs Skudra.

Melnajās kastēs varētu būt informācija vienīgi par to, kas noticis īsi pirms katastrofas. Iespējams, lielāka nozīme katastrofas cēloņu noskaidrošanā būs bojāgājušo mirstīgo atlieku izpētei, uzskata O. Skudra.

Viņš norādīja, ka Krievija ir panākusi to, ka Malaizijas valdība slēgusi vienošanos par sadarbību ar prokrieviskajiem separātistiem traģēdijas izmeklēšanā. Tas ir solis pretī separātistu legalizēšanai, kurai sparīgi pretojas Ukrainas valdība.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas