Eksperts: Baltijas valstis ir Eiropas vājakais punkts; Krievija to var izmantot

0 komentāri

Baltijas valstis ir vājākais punkts Eiropas Savienībā (ES), un Krievija varētu to izmantot, dodot prettriecienu Rietumvalstu ieviestajām sankcijām, uzskata ES un Krievijas attiecību eksperts Reinis Āboltiņš.

Latvija patlaban atrodas “priekšējās un ļoti nestabilās pozīcijās” un Krievija mūsu valsti varētu izvēlēties par savu “demonstrācijas lauku”, iepriekš, komentējot, vai Latviju varētu skart Krievijas prettieciens Eiropas Savienības (ES) sankcijām, norādīja politologs Kārlis Daukšts. Sankcijas ir “abpusējs zobens”, kas skars ne tikai Krieviju, bet arī pašu Eiropu – ES ir jāgatavojas Krievijas prettiecienam, sacīja eksperts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ES dalībvalstu vēstnieki otrdien apstiprināja ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, cerot apturēt Maskavas agresiju pret Ukrainu. Jaunās jeb tā dēvētās trešās fāzes sankcijas, atšķirībā no otrās fāzes sankcijām, kas aprobežojās ar individuāliem ceļošanas ierobežojumiem un līdzekļu iesaldēšanu, būs vērstas pret Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

Savukārt, ASV prezidents Baraks Obama otrdien paziņoja, ka Savienotās Valstis pievienojas Eiropas Savienībai (ES) un izsludina papildus sankcijas pret Krievijas enerģētikas, ieroču rūpniecības un finanšu nozarēm.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas