Eksperiments: vai kūpoša cigarete var būt par iemeslu kūlas ugunsgrēkam?

0 komentāri

Katru dienu dzirdam, kā mums garām brauc ugunsdzēsēju automašīnas. Un no tā saprotam, ka sākusies kūlas dedzināšanas sezona. Un jā, tā šogad ir atsākusies godam, kopā jau ir nodzēsti vairāk par 3000 kūlas ugunsgrēku.

Kā pēdējā laika labākie attaisnojumi šai sērgai ir dzirdēti gan par jauniešiem, kuri pļavas dedzina aiz gara laika, gan par cigarešu izsmēķiem. Internetā visur var lasīt ziņas un viedokļus par to, ka viens no lielākajiem ugunsgrēku aizsākumiem ir tieši kūpošs cigaretes izsmēķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu komanda dodas pārbaudīt, vai tiešām tik nejauši var nodedzināt pērno zāli.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas