Eksperiments: testējam vīriešus uz ceļa

0 komentāri

Vai sieviete var pati saviem spēkiem nomainīt automašīnai riteni? Vai īsti vīrieši maz spēj mierīgi noskatīties uz izmisušu daiļā dzimuma būtni uz ceļa, kura ar savu spēkratu vairs netiek uz priekšu, jo viens no automašīnas riteņiem ir beigts un pagalam?

Autoskolā dāmas pieprasa praksi

Jaunajiem autovadītājiem pat eksāmenā ir teorijas jautājums – ka nomainīt automašīnai riteni. Pieredzējuši instruktori stāsta, ka nereti tieši topošās autovadītājas ir tās, kuras lūdz arī praktiskas nodarbības. Tomēr labā griba parasti nevainagojas panākumiem – ”atlaižot” ritenim skrūves viss praktiskais mācību process beidzas, jo šoferītēm vienkārši nav spēka.
Instruktoru ieteikums – ģimenes vīriešiem parādīt savām sievietēm instrumentu komplektā to uzgriežņa atslēgu, kura ir paredzēta skrūvei, kas ir citādāka nekā pārējās. Kā zināms, ritenim viena skrūve reizēm mēdz atšķirties, lai garnadži nevarētu tik viegli mašīnu atstāt bez riteņiem. Tad vīrieši, kuri piedāvāsies palīdzēt likstā nonākušajai dāmai, varēs riteni nomainīt bez problēmām.

Drifta karaliene ir mierīga

Drifta karaliene Kristena jeb Kristīne Staņēviča, braucot pa pilsētu, mašīnas bagāžniekā rezerves riteni nekad netur. Tikai, kad dodas tālākā ceļā. Pati likstu ar sava auto ratu uz ceļa nav piedzīvojusi, bet tiktu ar to galā. Tā ir viņas hobija specifika, kas prasa ”pārvaldīt situāciju”, ja mehāniķa nav klāt. Kristena uzskata, ja lāci var iemācīt braukt ar velosipēdu, tad arī sievieti var iemācīt nomainīt riteni. Galvenais ir labi instrumenti.

Eksperiments

Ir dzirdēti stāsti no autovadītājām, ka mūsu vīriešiem nereti var novērot džentlmeņa cienīgu īpašību trūkumu. Sieviete ar uzgriežņa atslēgu rokās var uz ceļa stāvēt, bēdīgi veroties uz zemē gulošo rezerves riteni, bet garām braucošajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem ne silts ne auksts. Tādēļ tiek veikts eksperiments pārbaudot, vai tiešām mūsu stiprais dzimums ir pelnījuši kaunināšanu un ”ierakstīšanu melnajā sarakstā.”

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas