Dzīvojamās mājas pagalmā iemaldījies ievainots alnis

2 komentāri

Rēzeknē, Raiņa ielā, dzīvojamās mājas pagalmā pastaigājas alnis. Dzīvnieks bija ievainots, tādēļ pārvietošanās bija lēna. Sadarbībā ar Valsts mežu dienesta darbiniekiem un vetārstu dzīvnieks tika iemidzināts un ievietots Valsts mežu dienesta automašīnā. Par turpmāku rīcību ar dzīvnieku lēma mežu dienesta darbinieki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, zari, niedres, rugāji uz labības lauka, elektrības vadi, žalūzijas, sadzīves mantas, kokmateriāli, elektrolīnijas balsts, vieglā automašīna, meža zemsedze, ēkas ārsiena un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vakardien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama diviem bērniem. Rīgā uz kādas divstāvu ēkas jumta atradās 10 gadus vecs bērns, kurš saviem spēkiem netika lejā, tāpēc ugunsdzēsēji glābēji viņu no ēkas jumta nocēla. Savukārt Rēzeknē kādai vieglajai automašīnai bija nobloķējušās durvis, bet iekšpusē atradās 1,5 gadus vecs bērns. Izsitot automašīnas stiklu, glābēji durvis atvēra un nodeva bērnu vecmāmiņai.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 14. septembra plkst. 6.30 līdz 15. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 44 izsaukumus – 23 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 19 uz glābšanas darbu veikšanu, bet maldinājumi netika saņemti.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ozijs
  +1

  ozijs

  o, briedis nomainīts uz citu briedi... tas ir vēl smieklīgāk

  15.09.2015 11:04

 • ozijs
  0

  ozijs

  un bildē briedis:)

  15.09.2015 09:53

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas