Dzīvnieku patversmē nonākuši vairāki noklīduši suņi; saimniek, atsaucies!

0 komentāri

Nevienam nav noslēpums, ka mūsu mīluļi suņi reizēm mēdz pazust – pat tad, ja saimnieks šķietami izdarījis visu, lai tā nenotiktu. Tādā lielā sniegā, kāds ārā ir patlaban, šāda nomaldīšanās var būt bīstama. Labi, ja dzīvniekus kāds pamana un viņi nonāk patversmēs, kur gaida savus saimniekus.

Ir 14. janvāris, taču dzīvnieku patversmē Mežavairogi atzīst, ka pie viņiem vēl aizvien ir un nonāk daži suņi, kuri nobijušies no Jaungada salūta un aizbēguši no saviem saimniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan svinības ir beigušās, ir sākusies snigšana, kas arī nenāk par labu mājas mīluļiem. Suņiem sniegs patīk, bet dziļā sniegā atrast mājas vai saimniekam sameklēt pazudušu suni, nav nemaz tik viegli. Lūk, pavisam nesen Mežavairogos nonācis neliels suņu puika, kurš, iespējams, izrāvies no saimnieka rokām kaut kur baložos.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas