Dramatiski foto: zemestrīce radījusi milzu postījumus Ekvadorā! 480 bojāgājušie

0 komentāri

Zemestrīce Ekvadorā radījusi milzu postījumus. Bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 480 cilvēkiem. Nepilni divi tūkstoši izziņoti kā bezvēsts pazuduši un pastāv bažas, ka liela daļa vēl joprojām atrodas zem gruvešiem.

Vietējās varasiestādes paziņojušas, ka bezvēsts pazuduši 1700 cilvēku. Tikmēr tūkstošiem glābēju turpina intensīvus izdzīvojošo meklēšanas darbus, prognozējot, ka vairāki simti cilvēku vēl joprojām ir iesprostoti zem drupām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

Strauji augot cietušo skaitam, palīdzības sniegšanu pastiprinājušas vairākas humānās palīdzības organizācijas.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Oxfam aktīvi piedalās pārtikas un dzeramā ūdens nodrošināšanā, kamēr ANO apsolījuši tuvākajā laikā ar lidmašīnu nogādāt apjomīgu humānās palīdzības kravu.

Jau ziņojām, ka 7,8-balles stipra zemestrīce Ekvadoru satricināja sestdien. Ievainoti vairāk nekā divarpus tūkstoši cilvēku, pilnībā vai daļēji sagrautas tūkstošiem ēku un bez dzeramā ūdens, elektrības un pajumtes šobrīd ir tūkstošiem iedzīvotāju.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas