DP uzsākusi kriminālprocesu pret Ukrainā karojošajiem Latvijas iedzīvotājiem

0 komentāri

Šodien, 2014.gada 2.septembrī, Drošības policija (DP) uzsāka kriminālprocesu pret trim Latvijas iedzīvotājiem par šaujamieroča iegādāšanos, glabāšanu un nēsāšanu.

Šis kriminālprocess ir uzsākts saistībā ar interneta vietnē ievietotajiem videomateriāliem, kuros trīs Latvijas iedzīvotāji izsaka aicinājumu doties uz Ukrainas dienvidaustrumiem, lai iesaistītos darbībās, kas Krimināllikuma izpratnē var tikt kvalificētas kā terorisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienlaikus DP atgādina, ka par nelikumīgu iesaistīšanos militāros konfliktos ārvalstīs persona var tikt saukta pie kriminālatbildības. Latvijas iedzīvotāji, kuri pievienosies nelikumīgiem bruņotiem grupējumiem, prettiesiski iesaistīsies kaujas darbībās, izplatīs aicinājumus vai vervēs citas personas šādām aktivitātēm, var tikt saukti pie kriminālatbildības likumā noteiktajā kārtībā.

DP aicina visus Latvijas iedzīvotājus vērsties DP, ja viņu rīcībā ir informācija par personām, kuras ir devušās uz konfliktu reģioniem nolūkā iesaistīties tur notiekošajās kaujas darbībās, vai arī ir izteikušas šādu vēlmi, kā arī personām, kuras izplata aicinājumus pievienoties nelikumīgiem bruņotiem grupējumiem un iesaistīties kaujas darbībās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas