DP seko līdzi procesiem, kas ietekmē valsts nacionālo drošību

0 komentāri

Drošības policija seko līdzi sabiedriski politiskiem procesiem, kas ietekmē nacionālo drošību, tostarp – Latvijas informatīvās telpas drošību, tā šodien norādījusi Drošības policija, uzsverot, ka brīdī, kad tiek konstatēti riski, tiek veikti nepieciešamie pasākumi to neitralizēšanai.

Taču saistībā ar interneta vietnēm un ar tām saistītajiem informatīvās telpas drošības riskiem, drošības policijas kompetencē nav šo vietņu darbības apturēšana, tā vien pievērš tam attiecīgo institūciju uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Drošības policija gan neatklāj, cik valstij nedraudzīgu interneta vietņu ir tās redzeslokā, jo tas esot saistīts ar valsts noslēpumu.

Atgādināsim, ka otrdien Latvijā tika apturēta Maskavas propagandas vietnes Sputnik darbība. Tikmēr ārpolitikas eksperts Kārlis Bukovskis šorīt 900 sekundēs par šo situāciju izteicās kritiski, norādot, ka nav saprotams kādēļ demokrātiskā valstī tiek pieņemts lēmums par portāla Sputnik slēgšanu, bet tiek atļauts strādāt Krievijas kabeļtelevīzijām vai radikāļu interneta vietnēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas