DP rosina sākt kriminālvajāšanu saistībā ar incidentu Ādažu bāzē

0 komentāri
DP rosina sākt kriminālvajāšanu saistībā ar incidentu Ādažu bāzē
FOTO: LETA

Pirmdien, 28. septembrī, Drošības policija (DP) nodeva Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām – diviem Krievijas Federācijas pilsoņiem un vienu Latvijas Republikas iedzīvotāju.

Pirmstiesas izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka divi Krievijas Federācijas pilsoņi, veicot iepriekšēju gatavošanos, 2015. gada jūnijā nelikumīgi iekļuva Nacionālo bruņoto spēku militārajā objektā Ādažos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kriminālprocesa ietvaros iegūtie pierādījumi arī liecina, ka šā noziedzīgā nodarījuma plānošanā un izdarīšanā Krievijas Federācijas pilsoņiem atbalstu sniedza Latvijas iedzīvotājs.

Izvērtējot pirmstiesas izmeklēšanas gaitā iegūtos pierādījumus un kriminālprocesa materiālus kopumā, procesa virzītājs uzskata, ka ir savākti pietiekami pierādījumi, lai ierosinātu uzsākt kriminālvajāšanu pret trim aizdomās turētajiem par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, un nodot kriminālprocesa materiālus prokuratūrai.

Drošības policija atgādina, ka neviena persona nav uzskatāma par vainīgu, kamēr viņa vaina nav atzīta likumā noteiktajā kārtībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas