Par ES noteikto sankciju pārkāpumiem veikta kratīšana Maskavas nama ceļojumu aģentūrā

0 komentāri

Drošības policija (DP) kratīšanu saistībā ar tūrisma pakalpojumu sniegšanu uz Krievijas anektēto Krimu un Sevastopoli veica uzņēmuma Mkbc Tour telpās, LNT Ziņām apstiprināja uzņēmumā.

Firmas pārstāvji arī apgalvoja, ka par aizliegumu sniegt šādus pakalpojumus iepriekš neesot zinājuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Jā, mums bija pārmeklēšana birojā, paņēma dokumentus, kas saistīti ar Krimu,” raidījumam apstiprināja kāda uzņēmuma darbiniece.

“Uzzinājām – braucienus uz Krimu pārdot nedrīkst, jo ir Eiropas regulas, to mums paskaidroja DP. Līdz tam par šādu aizliegumu neviens nebija teicis,” norādīja tūrisma firmā.

Esot bijuši pārdoti divi braucieni uz Krimu – viens maijā, otrs jūnijā. Cilvēki braukuši atpūsties. Viens bija tūrists, kara veterāns, bet otrs brauciens pārdots Krievijas pilsonim.

Kā ziņots, DP kratīšanu Maskavas nama ceļojumu aģentūras birojos pagājušajā nedēļā veica, jo tikušas pārkāptas Eiropas Savienības sankcijas sniegt tūrisma pakalpojumus uz Krievijas anektēto Krimu un Sevastopoli.

Tas darīts saistībā ar kriminālprocesu, kas sākts 4. jūnijā. Izmeklēšanas ietvaros pret divām personām sākts kriminālprocess.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas