“Domenikss” mediķiem piegādās jaunas automašīnas divu miljonu eiro vērtībā

0 komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) papildinās savu autoparku ar 23 jaunām ”Mercedes-Benz” automašīnām gandrīz 2 milj. eiro vērtībā. Iepirkumā par operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu piegādi uzvarējis ”SIA Domenikss” un ”SIA DS2”.

Piegādes līgums ar “Domeniksu” un “DS2” paredz 14 operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu, piecu ārstu brigādes operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu, viena operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa perinatālās aprūpes nodrošināšanai, divu ārkārtas situāciju tehniskā nodrošinājuma operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu un viena vadības centra operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa piegādi. Kopumā NMPD autoparks tiks papildināts ar 23 jaunām “Mercedes-Benz” automašīnām.

“Domenikss” veiks operatīvo automašīnu piegādi 1 912 902 eiro apmērā. Piegādātāju apvienības “Domenikss” un “DS2” piedāvājums tika atzīts par atbilstošu konkursa izvirzītajām nolikuma prasībām, tehniskajai specifikācijai un ir saimnieciski visizdevīgākais.

“Domenikss” iepriekš guvis uzvaru arī citos valsts iepirkumu konkursos, nodrošinot sabiedrisko pārvadātāju, kravas pārvadātāju, neatliekamās medicīniskās palīdzības un citu autotransporta piegādi. Pēdējā gada laikā “Domenikss” konkursa ietvaros nodrošinājis transportlīdzekļus vai sniedzis tehniskās apkopes un remonta pakalpojumus tādām organizācijām kā AS “Liepājas autobusu parks”, SIA “Daugavpils Gaļas kombināts”, Latvijas Banka, pilnsabiedrība “Rīgas mikroautobusu satiksme”, Dobeles novada pašvaldība, Saeima, NMPD un Valsts robežsardze.

Jau ziņots, ka SIA “Domenikss” dibināta 1997.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,1 miljons latu (4,41 miljons eiro). Visas uzņēmuma daļas pieder Benitai Sadauskai.

“Domenikss” pērn strādājis ar 56 082 eiro peļņu, kas ir 12 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, liecina SIA “Firmas.lv” informācija. 2012.gadu “Domenikss” noslēdza ar 674 055 eiro peļņu.

Tiesa, gada laikā auto tirgotājs spējis audzēt apgrozījumu par 22%. Ja 2012.gadu “Domenikss” noslēdza ar 37 278 904 eiro apgrozījumu, tad pērn tas auga līdz 45 557 112 eiro.

SIA “Firmas.lv” un aģentūras LETA biznesa portāla “Nozare.lv” veidotajā “Latvijas biznesa gada pārskatā 2013” autotirgus un apkopes nozares topā “Domenikss” ieņēma ceturto vietu.

Savukārt SIA “DS2” ir 2007.gadā dibināts uzņēmums, kura pamatkapitāls ir 130 000 latu (184 973 eiro). 70% uzņēmuma daļu pieder Sadauskai, bet 30% daļas – “Domeniksa” direktoram Viktoram Troicinam. “DS2” valdes priekšsēdētāja ir Lienīte Caune.

Kā liecina SIA “Firmas.lv” informācija, dati par “DS2” finansēm 2013.gadā vēl nav pieejami, taču 2012.gadu uzņēmums noslēdza ar 2 240 633 eiro apgrozījumu un 72 824 zaudējumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas