Dombura studija: Ko sagaidīt pēc 12. Saeimas vēlēšanām?

0 komentāri

LNT raidījums ”Dombura studija” aizsāk 12.Saeimas priekšvēlēšanu diskusiju ciklu. Pirmajā raidījumā uz sarunu aicināti: Miroslavs Mitrofanovs (Latvijas Krievu savienība), Einars Repše (Latvijas attīstībai), Ainārs Šlesers (Vienoti Latvijai), Jānis Bordāns (Latvijas konservatīvā partija), Mārtiņš  Bondars (Latvijas Rreģionbālā apvienība).

Kādas ir 12.Saeimas partiju vīzijas un ieceres skaidro LNT, raidījumā Dombura studija. Katrs no šiem deputātiem pārstāv savu politisko partiju un liek uzsvaru uz savu partiju programmām. Vai partiju programmās minētais ir īstenojams to uzzināsiet raidījuma gaitā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

Visi no šiem deputātu kandidātiem ir sabiedrībā zināmi, taču raidījuma gaitā veiktā sabiedrības aptaujas dati liecina, ka lielākā sabiedrības daļa šo partiju pārstāvjus nevēlas redzēt 12. Saeimas sastāvā.

12.Saeimas vēlēšanas Latvijā būs 4.oktobrī

 

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas