Divus mēnešus labots tālrunis klientam tiek atdots ar caurumu

4 komentāri

Lai iepriecinātu sievu, vīrietis nolēmis sievietei uzdāvināt mobilo tālruni Evelatus. Diemžēl skaudrā patiesība ir tāda, ka tas vairāk ticis labots nekā kalpojis īpašniecei. 

Īsi pēc iegādes tālrunis saplīsis, tāpēc, ievērojot garantijas noteikumus, tas nodots remontam. Remonts gan ieildzis divus mēnešus, bet, kad telefons saņemts atpakaļ, tam sānā bijis caurums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tālrunis maksājis 150 eiro un tieši tik neizdarību dēļ izkūpējis gaisā.

”Garantijas remontu veic ražotājs vai tā pārstāvji reģionā, nevis veikals, kā domā patērētāji. Veikalam tas neko nemaksā. Pārdevējs nenes nekādus zaudējumus, tāpēc viņam nav nekāda iemesla klientam atteikt. Klientiem uz rokas vienmēr ir visi izraksti no tiem autorizētiem servisiem, tāpēc skaidrs, kāpēc tieši mēs esam vainīgie, nevis tie, kuri telefonu remontēja,” situāciju komentē veikals Evelatus, kurā ierīce iegādāta.

Tālruņa remonts, izrādās, bijis apburtais loks, kurā bez Smart serviss, kas pieņēmis telefonu labošanai, bijuši vēl divi uzņēmumi, kuri reāli labojuši šo ierīci.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā

4 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis Kipļuks
  0

  Jānis Kipļuks

  Nu skaidrs! Man jau no sākta gala nav paticijs tas MTTC Latvija serviss,jo manuprāt viņiem par patērētājiem ir pilnīgi nospļauties. Reiz man uzdāvināja telefonu kurš tikai iegādāts LMT veikalā (NOKIA X3-02) un pēc laika tam sākās problēmas ar displeju. Nu neko aizvedu uz servisu (MTTC), jo to man noradīja LMT darbinieki. Tādas reizes man bija veselas 3 kad vedu to telefonu uz to servisu dēļ displeja vainas. Pēdējā trešajā reizē devos pakaļ savam telefonam,bet man tur uz vietas pateica ka viņi atsakās par garantiju labot, jo redz itkā mitrums ticis iekšā (kātad). Nu neko samaksāju es 28,- Ls un parakstījos par saņemšanu. Laimīgs devos mājās kur konstatēju ka displejs atkarājās,a es paveru vāciņu vaļā un skatos ka trūkst vairaku skrūvju. Zvanīju atkal tiem stulbajiem uz MTTC un jautaju kāpēc un vēlos naudu atpakaļ uz ko viņi pateic aka neko nezin un nometa klausuli. Tā es arī izmetu ārā to telefonu...

  16.12.2015 18:40

 • Dainis
  0

  Dainis

  vari pirkt telefonu kur gribi brāķis var būt visur
  MTTC ir normāls serviss, džeks vienkārši ir pārāk emocionāls

  15.12.2015 19:29

 • Bumbieris
  0

  Bumbieris

  150 eiro ir biznesa klases telefons ?)) Capital reklamē sevī))

  15.12.2015 18:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas