Divus gadus veca meitene nokodusi dzīvsudraba termometra galu

1 komentārs
Divus gadus veca meitene nokodusi dzīvsudraba termometra galu
FOTO: Flickr

Tev noteikti jāizlasa

Latgalē divus gadus veca meitene nokodusi dzīvsudraba termometra galu un nogādāta slimnīcā ar aizdomām par svešķermeni gremošanas traktā, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Vecāki pamanījuši, ka dzīvsudraba termometrs ir saplēsts un tā saturs iztecējis, tomēr, kad termometra gals netika atrasts, vecāki izsaukuši mediķus, jo bijušas aizdomas, ka meitene to ir norijusi.

Savukārt Kurzemē elektrotraumu guvis kāds 16 gadus vecs jaunietis. Strādājot garāžā, viņš pieskāries elektrības vadiem un strāvas trieciena rezultātā guvis plaukstu un galvas apdegumus.

Cietušais jaunietis ar vidēji smagiem plaukstu un galvas matainās daļas apdegumiem ievietots Liepājas reģionālās slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā. Mediķi viņa veselības stāvokli raksturo kā stabilu, informēja Liepājas Reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase. Šodien jaunietis tiks pārvests uz Valsts apdegumu centru tālākai terapijai.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1204 izsaukumiem, no tiem 155 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

1 komentārs

TOP komentāri

  • mamma
    0

    mamma

    21.g.s. Tadi sen bija jalikvide un janoperk elektroniskie. Kur prats tadus vel turet.

    05.02.2015 20:56

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas