Divās dienās uz Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem nopirktas 29 500 biļetes

0 komentāri

Pirmajās divās biļešu tirdzniecības dienās nopirktas 29500 biļetes uz visiem Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pasākumiem. Kopumā 23. un 24. maijā tika nopirkti un telefoniski norezervēti 65% no publiskā tirdzniecībā pieejamām biļetēm.

Šobrīd ir pieejamas biļetes uz šādiem Svētku notikumiem – Noslēguma koncertu Manā dziesmā tu… (12. jūlijā plkst. 19.00) un tā ģenerālmēģinājumu (11. jūlijā plkst. 11.00), pūtēju orķestra koncertu Taures sauc (9. jūlijā plkst. 19.00) un tā ģenerālmēģinājumu (9. jūlijā plkst. 15.00), folkloras konkursu uzvarētāju koncertu Gudru ņēmu padomiņu (9. jūlijā plkst. 19.00), tautas mūzikas koncertu Lai balstiņis tālu skan! (8. jūlijā plkst. 18.00), bērnu un jauniešu simfonisko orķestru koncertu Tūkstošbalsu simfonija (6. jūlijā plkst. 19.00) un mūsdienu deju lielkoncerta Te mēs es@m ģenerālmēģinājumu 6. jūlijā plkst. 17.00.

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6. jūlija līdz 12. jūlijam, tajos piedalīsies ap 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs, atbalsta lieldraugi Swedbank un Kārums, kā arī atbalstītāji Latvijas Mobilais Telefons (LMT), Latvijas Valsts meži, Valsts kultūrkapitāla fonds, Statoil un Moller Auto lidosta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas