Dienai pārceļoties uz jaunām telpām, tiks mainīts arī pieturvietas nosaukums

1 komentārs

Pieturvietas nosaukums Laikraksts Diena drīzumā tiks mainīts, portālam Skaties.lv sacīja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dišlere.

Rīgas Satiksmes departaments jau septembrī sācis skatīt jautājumu par to, ka varētu mainīt pieturvietas Laikraksts Diena nosaukumu. Tagad zināms, ka līdz 1. novembrim pietura savu nosaukumu saglabās, taču pēc tam tai tiks dots cits vārds, portāls Skaties.lv noskaidroja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tur gan nevēlējās izpaust, kāds būs nākamais pieturvietas nosaukums, taču pašlaik departamentam ir padomā dažas versijas. Zināms, ka līdz šim neviens no tuvumā esošajiem uzņēmumiem nav izteicis vēlmi pieturvietas nosaukumu pārdēvēt savā vārdā. Līdz ar to tiks skatīta iespēja tai piedēvēt kādas tuvumā esošas ielas vai grāvja nosaukumu.

Tāpat Satiksmes departaments varētu izskatīt arī versiju, ka pieturas Laikraksts Diena nosaukums varētu tikt pārvietots uz kādu citu vietu, proti, turp, kur uzņēmums pārvāksies.

Iepriekš medijos izskanēja ziņas, ka Dienas mediji mainīs savu atrašanās vietu un no Mūkusalas ielas pārcelsies uz Andrejostu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ansis
    0

    Ansis

    Forsi! Lai saux piemeram par dzelzcela tiltu. Bet zel, ka Dienas tur nebus vairak, bija jau pierasts garam braucot. Kapec vini vispar kaut kur parvacas, kads zina?

    13.10.2014 18:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas