Devīte savā darbavietā sarīko satuvināšanās rotaļas

0 komentāri

Seriāla UgunsGrēks zvaigzne, Valmieras Drāmas teātra aktrise Regīna Devīte šova Paķer līdzbraucējus komandu iepriecina ar pārģērbšanās un satuvināšanās spēli teātra aizskatuvē.

”Ļoti forša aktivitāte, tas arī zināmā mērā saliedēja mūsu mazo četrotni,” satuvināšanās rotaļu vērtē dzīves baudītājs Dāvis Vilcāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoferīša Jāņa ekspedīcija izbauda Liepājas krāmu tirgus burvību, bet trakās draudzenes Zita un Solvita, atbrīvojušās no pēdējā vīrieša cilvēka, nonāk Rēzeknē, kur beidzot tiek pajāt ar zirgiem.

Kad visi nonākuši ceļamērķī, laiks atvadīties, tomēr šī, kā jaušams, nav pēdējā ceļabiedru tikšanās, jo daži izveidojuši tik lielisku kontaktu, ka nolemj tikties vēl kādreiz.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas